ÇEVAP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÇEVAP

Çevre sorunlarına çözüm bulmamıza yardımcı olabilecek olan ÇEVAP projesinin internet sitesidir.

AnasayfaGirişGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu?

4 posters

Evet.(Nedenini Açıklayınız.)
Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu? Vote_lcap0%Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hayır.(Nedenini Açıklayınız.)
Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu? Vote_lcap0%Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bazen.(Nedenini Açıklayınız.)
Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu? Vote_lcap100%Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu? Vote_rcap
 100% [ 4 ]
Toplam Oylar : 4

YazarMesaj
'dLrobstew.
Moderatör Adayı
Moderatör Adayı
'dLrobstew.

Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu? Empty
MesajKonu: Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu?   Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu? Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 11:46 pm

Sizce İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu?

Bence 'Bazen' İnsanına göre değişiyor .
Dilanf
Admin
Admin
Dilanf

Akrep Sıçan

MesajKonu: Geri: Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu?   Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu? Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 4:45 pm

ben aslında bazen dedim ama sonra düşününce hayır dedim çünkü insanları bunca yıldır uyarıyoruz ama hiçbir katkısını göremedik
http://www.cevreap.yetkin-forum.com
Kıcırcık
Admin
Admin
Kıcırcık

Başak Sıçan

MesajKonu: Geri: Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu?   Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu? Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 3:27 pm

ben bazen dedım cunku bazı ınsanlar var tema gıbı bır vakıf kuruyor bazı ınsanlar var dunyayı sadece ben mı kurtarcam dıyo
MuHaFıZaBoReGe
Moderatör Adayı
Moderatör Adayı
MuHaFıZaBoReGe

Ikizler Sıçan

MesajKonu: Geri: Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu?   Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu? Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 11:15 pm

Kıcırcık demiş ki:
ben bazen dedım cunku bazı ınsanlar var tema gıbı bır vakıf kuruyor bazı ınsanlar var dunyayı sadece ben mı kurtarcam dıyo
Kesinlikle arkadaşıma katılıyorum anlayan var anlamayan var...
Kıcırcık
Admin
Admin
Kıcırcık

Başak Sıçan

MesajKonu: Geri: Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu?   Çevreyle İlgili İnsanları Uyarmak İşe Yarıyor mu? Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 11:57 pm

'dLrobstew arkadaşımız çok iyi bir konuya parmak basmış. Bence gerçekten tartışılabilir. Tebrik ederim!

1 sayfadaki 1 sayfası