ÇEVAP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÇEVAP

Çevre sorunlarına çözüm bulmamıza yardımcı olabilecek olan ÇEVAP projesinin internet sitesidir.

AnasayfaGirişGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

çevre problemleri ve çözümleri

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

çevre problemleri ve çözümleri Empty
MesajKonu: çevre problemleri ve çözümleri   çevre problemleri ve çözümleri Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 2:40 pm

Tüm forum kullanıcılarımızdan çevre sorunları ve çözümlerini bizimle paylaşmalarını istiyoruz... Very Happy
https://cevreap.yetkin-forum.com
'dLrobstew.
Moderatör Adayı
Moderatör Adayı
'dLrobstew.

MesajKonu: Geri: çevre problemleri ve çözümleri   çevre problemleri ve çözümleri Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 11:29 pm

Çevre Kirliliğine değinmek istiyorum.

Uyarmak en başta olan çözümdür.Ama şahit olduğum olaydan sonra böyle düşünmüyorum.

Genç bir kız elinde ki dondurma paketini yere attı.Arkasında ki yaşlı adam ise "Niye Böyle bir şey yaptın kızım git onu çöpe at" cümlesiyle kızı uyardı.Ama Malesef kız utanıp çöpü çöpe atmak yerine "Sanane sana mı sorucam" diye bağırarak bütün caddeyi inletti.Haklıymış gibi...

Ülkemizdeki insan seviyesi yüzünden uyarının pek işe yaraayacağını düşünmüyorum.Bence para cezası getirilmeli.

Sonucta temiz hava sahası işe yarıyor.Cezası olduğu için çevre problemleri ve çözümleri Icon_smile
Kıcırcık
Admin
Admin
Kıcırcık

Başak Sıçan

MesajKonu: Geri: çevre problemleri ve çözümleri   çevre problemleri ve çözümleri Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 6:36 pm

Güzel bir noktaya değinmişsin arkadaşım ama mağalesef ki para cezası da bazı şeyleri çözmüyor.
Okullarımızda da söylüyorlar çöplerinizi yere değil çöp kutusuna atın diye.Belki de yeri kirli bulduğumuzdan "Aman beni çöpüm mü her şeyi değiştirecek!" deyip yere atıyorlar. Bu şekilde düşününce yerlerin daha temiz olması ve çöpçülerin işini daha düzgün yapması işleri biraz olsun düzeltebilir.

çevre problemleri ve çözümleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çevre sorunları
» En kötü çevre sorunumuz
» çevre galerisini kim yönetsin